January 24, 2019
Latest Headlines:   _

Ra'yiga Dadweynaha

Tuesday January 15, 2019 - 17:37:58

Tuesday January 15, 2019 - 17:33:02

Monday January 14, 2019 - 14:00:50

Monday January 14, 2019 - 13:57:23

Monday January 14, 2019 - 13:51:32

Sunday January 13, 2019 - 18:19:12

Wednesday January 02, 2019 - 20:23:21

Saturday December 01, 2018 - 17:07:40

Friday November 30, 2018 - 14:17:20

Friday November 30, 2018 - 14:09:52

Friday November 09, 2018 - 13:24:49

Friday November 09, 2018 - 13:24:49

Friday November 09, 2018 - 13:24:49

Friday November 09, 2018 - 13:24:49

Monday October 15, 2018 - 09:57:24

Friday October 12, 2018 - 13:31:36

Friday October 12, 2018 - 13:28:43

Friday October 12, 2018 - 13:25:30

Friday October 12, 2018 - 13:22:17

Friday October 12, 2018 - 13:19:17

Tuesday July 31, 2018 - 12:49:08

Tuesday July 31, 2018 - 12:49:08

Tuesday July 31, 2018 - 12:49:08

Tuesday July 31, 2018 - 12:49:08

Tuesday July 31, 2018 - 12:49:08

Thursday June 21, 2018 - 00:46:10

Keydka Ra'yiga Dadweynaha

Wararkii ugu danbeeyay

Gudaha:-Xildhibaan Dheeg Oo Ka Tirsan Xildhibaanada Golaha Guutida Oo Eedihii Ugu Cuslaa U Soo Jeediyay Maayirka Hargeisa

Wednesday January 23, 2019 - 16:52:14

Gudaha:-Xukuumad Somaliland Oo Indhaha Ka Qarsatay Burburka Wada Isku Xidha Gobolada Bariga Somaliland Iyo Dhalinyaro Isku Wax U Qabso Ku Samaynay.

Wednesday January 23, 2019 - 16:46:09

Gudaha:-Xisbiga Wadani Oo Hada Si Rasmi ah U Cadeeyey Mawqifkiisa Muddo Kordhinta Doorashada.

Wednesday January 23, 2019 - 16:32:57

Caleema-saarka madaxweynaha Puntland maxaa loo hadal-haya?

Wednesday January 23, 2019 - 16:28:07

Daawo:-Barmaamijka Baadi Goob Oo Badka Soo Dhigay Arimo Badan Oo Xasaasiyaha.

Wednesday January 23, 2019 - 14:56:05

Gudaha:-Balanqaadkii Madaxwayne Biixi Ee Cadaalada iyo Aragtidii Lagu Xidhay Dad Badan.

Wednesday January 23, 2019 - 14:53:54

Deg Deg:-Madaxweynaha Oo Iminka Xil Ka Xayuubin Ku Sameeyay Masuul Ka Tirsan Xukuumadiisa+Magac Masuulka Xilka Laga Qaaday.

Wednesday January 23, 2019 - 14:44:43

Deg Deg Wasarada Cadaalada Somaliland Oo Hada Heshiis Cusub Lagashay Mid Ka Mid Ah Jamacadaha Dalka +Arimaha Ay Ku Heshiiyeen.

Wednesday January 23, 2019 - 14:26:19

Shaqaale ka tirsanaa Wasaarradda Arrimaha Gudaha oo Muqdisho lagu dilay

Wednesday January 23, 2019 - 14:10:34

Gudaha:-Axmed Cabdi Dheere Oo Ka Jawaabay Hadlo Ka Soo Yeedhay Gudoomiye Cirro Iyo Jaamac Shabeel.

Wednesday January 23, 2019 - 14:05:04

Deg Deg:-Wasiir Hore Oo Shaaciyey In Laba Beelood Ay Iska Dhacayaan Xisbiga Kulmiye Siro-Qarsoonaana Fashiliyey.

Wednesday January 23, 2019 - 13:53:40

Gudaha:-"Shirka Xisbiga Kulmiye Ee Magaalada Boraame Waa Xaaran"jaamaca Shabeel.

Wednesday January 23, 2019 - 13:47:09

Gudaha:-Faadumo Siciid Oo Sir Ka Fashilisay Shirkada Dp World Ee Dekada Berbera Maamusha.

Wednesday January 23, 2019 - 13:44:05

Xirnaashaha qeybo ka mid ah Hey'adaha Dowladada Federaalka Mareykanka ayaa galay bishii labaad, xilli wili uu taaganyahay ismari-waaga siyaasadeed ee u dhaxeeya Madaxweyne Trump iyo hogaamiyaasha xisbiga dimoqraadiga.

Wednesday January 23, 2019 - 08:54:01

News in English

US Military Hits Somali Militants in 4th Airstrike This Week

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

Despair endangers Dadaab refugees as smugglers seize their moment

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

The world's richest couple is divorcing. That doesn't mean there will be drama

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

Congo's Opposition Leader Felix Tshisekedi Has Won the Presidential Vote, Officials Announce

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

War of words: Israel, Turkey on collision course

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

AMISOM to reconstitute military bases to enhance troops' safety

Thursday January 10, 2019 - 12:49:00

Washington:-Young Muslims Celebrate with First Somali-American in Congress

Saturday January 05, 2019 - 14:09:37

255,000 displaced due to ethnic violence in Ethiopia

Friday December 28, 2018 - 12:29:57

Inter penalised after fans' racist attack against Napoli player

Friday December 28, 2018 - 12:23:03

Saudi king orders major reshuffle of top government posts

Friday December 28, 2018 - 12:23:03

Arrimaha Bulshada

Thursday November 01, 2018 - 13:01:04

Sunday October 21, 2018 - 13:02:17

Tuesday September 25, 2018 - 12:15:30

Monday August 20, 2018 - 13:32:20

Sunday August 12, 2018 - 13:01:09

Thursday August 09, 2018 - 19:24:43

Saturday July 28, 2018 - 12:31:03

Saturday July 21, 2018 - 12:36:34

Monday July 16, 2018 - 13:08:04

Thursday June 21, 2018 - 01:18:08

Thursday May 31, 2018 - 09:13:45

Monday May 28, 2018 - 15:59:00

Wednesday May 23, 2018 - 11:05:43

Friday May 18, 2018 - 10:21:48

Tuesday April 24, 2018 - 11:46:44

Sunday April 15, 2018 - 19:55:41

Thursday March 29, 2018 - 18:04:36

Wednesday March 28, 2018 - 17:16:45

Sunday March 18, 2018 - 12:43:12

Monday March 12, 2018 - 09:28:05

Thursday February 22, 2018 - 09:32:42

Tuesday February 13, 2018 - 16:50:24

Tuesday January 30, 2018 - 11:21:43

Sunday December 03, 2017 - 13:18:43

Friday September 29, 2017 - 13:20:46

Keydka Arrimaha Bulshada