December 11, 2016
Latest Headlines:   _

Ra'yiga Dadweynaha

Sunday December 11, 2016 - 11:14:33

Monday December 05, 2016 - 15:45:14

Sunday December 04, 2016 - 10:34:22

Saturday December 03, 2016 - 09:32:57

Saturday December 03, 2016 - 09:24:38

Saturday December 03, 2016 - 09:22:18

Saturday December 03, 2016 - 09:18:16

Friday December 02, 2016 - 19:06:58

Friday December 02, 2016 - 18:56:30

Friday December 02, 2016 - 18:37:39

Friday December 02, 2016 - 14:58:29

Thursday December 01, 2016 - 21:36:01

Tuesday November 29, 2016 - 15:27:59

Friday November 25, 2016 - 17:14:11

Thursday November 24, 2016 - 19:06:15

Thursday November 24, 2016 - 19:06:15

Thursday November 24, 2016 - 12:43:42

Thursday November 24, 2016 - 12:40:54

Thursday November 24, 2016 - 12:38:44

Thursday November 24, 2016 - 12:35:41

Wednesday November 23, 2016 - 09:15:35

Tuesday November 22, 2016 - 15:34:12

Sunday November 20, 2016 - 13:43:36

Saturday November 19, 2016 - 09:19:49

Friday November 18, 2016 - 14:40:56

Thursday November 17, 2016 - 17:20:48

Keydka Ra'yiga Dadweynaha

Wararkii ugu danbeeyay

Faahfaahin Dheeraad Ah Oo Ka Soo Baxaya Dablay Afduubtey Gaadiid Ciidanka Qaranka Somaliland Ee Jiida Buuhoodle U Siday Raashin Iyo Halka Lagu Hayo.

Sunday December 11, 2016 - 14:22:14

WAR DEG DEG AH Sirdoonka Wadanka Maraykanka CIA Ayaa Shaaca Ka Qaaday in Guushii Mr trump

Sunday December 11, 2016 - 13:51:14

Suldaanka Guud Ee Subeer Awal Oo Ku Dhawaaqay War Faxad Galiyay Beeshiisa Iyo Guddi Uu Ansixiyay.

Sunday December 11, 2016 - 13:38:42

Cunsuriyaddi Taageerayaasha Muuse Biixi Cabdi Kula Kaceen M. Siilaanyo & Beeshiisa;

Sunday December 11, 2016 - 13:24:19

Siyaasi Cabdi Haybe Oo Ka Hadley Isku Shaandheyntii Uu Dhawaan Sameeyey Madaxweyne Siilanyo , Fariina U Diray Ganacsade Reer Jabuuti Ah

Sunday December 11, 2016 - 13:02:06

DAAWO Garaad Jaamac Garaad Ismaacil Oo USoo Jeediyey Beelo Colaad Iyo Dagaal Ka Hurinaayo Deeganada Gobalka Sool Inay Joojiyan.

Sunday December 11, 2016 - 12:56:18

Xildhibaan Cabdiqaadir Jibriil Tukaale, oo ka mid ah Xildhibaanada Golaha Wakiilada, kana tirsan Xisbiga Mucaaradka ee Waddani, ayaa beeniyey oo waxba kama jiraan ku tilmaamay warar laga baahiyey,

Sunday December 11, 2016 - 12:13:54

Booliska dalka Kenya waxay sheegayaan in ugu yaraan 33 qofay ku dhinteen booyad ku qaraxday magaalada Naivasha.

Sunday December 11, 2016 - 11:51:01

Qarax xooggan oo ka dhashay baabuur laga soo buuxiyey waxyaabaha qarxa ayaa lala beegsaday afaafka dekedda Muqdishu saaka siday sheegeen dadka goobjoogga ah.

Sunday December 11, 2016 - 11:40:49

xisbiyada mucaaradka Somaliland ayaa komishanka doorashooyinka ka codsadey in muddo kordhin loo sameeyo xukuumada,

Sunday December 11, 2016 - 11:28:53

Hoggaamiyaha mucaaradka ee dalka Gaana Nana Akufo-Addo ayaa ku guuleystey doorashadii dalkaas,

Sunday December 11, 2016 - 11:26:33

DAAWO Wasiir Qabyo Tire Oo Waslad Dahab Ah Ku Tilmaamey Xildhibaan Bidhi, Bulshadana Usoo Bandhigey Hawl Karnimadiisa.

Sunday December 11, 2016 - 11:20:13

DAAWO Shacabka Degaanka Coodale Oo Si Weyn Xukumada Ugaga Mahad naqay Riig Biyoodka Degaankaasi Laga Sameeyey.

Sunday December 11, 2016 - 11:06:09

Xogo Dheeri Ah Oo Laga Helayo Baabuurradan Oo Muddo Toddobaad Ku Dhaw u Af-duuban Kooxo Budhcad ah

Sunday December 11, 2016 - 10:59:52

News in English

WAR DEG DEG AH Sirdoonka Wadanka Maraykanka CIA Ayaa Shaaca Ka Qaaday in Guushii Mr trump

Sunday December 11, 2016 - 13:51:14

Holocaust attorney sues FBI over election interference that could 'lead to impeachment' of Trump

Saturday December 10, 2016 - 10:01:10

Barack Obama Orders 'full Review' into Claims Election Was Hacked By Russia.

Saturday December 10, 2016 - 09:55:49

Man arrested for attacking, threatening NYPD Muslim officer and son

Friday December 09, 2016 - 09:58:55

Fake American embassy in Ghana shut down after ten years issuing visas.

Monday December 05, 2016 - 14:18:24

Fidel Castro, Cuba's Longtime Revolu Tionary Leader, Dies At 90

Saturday November 26, 2016 - 12:29:26

Muslim communities are growing rapidly in Norway.

Saturday November 26, 2016 - 12:29:26

A Map of Countries the US Government thinks it is Safe to Go on Holiday

Wednesday November 23, 2016 - 14:05:39

South Africa's 'Prophet of Doom' condemned

Tuesday November 22, 2016 - 13:37:18

President Putin Russia Will Bomb Saudi Arabia Back to The Stone Age Life Unless Riyadh Desists From Supporting Terrorism

Sunday November 20, 2016 - 13:23:06

Arrimaha Bulshada

Saturday October 29, 2016 - 14:05:21

Thursday October 27, 2016 - 14:18:51

Wednesday October 26, 2016 - 22:55:50

Wednesday October 26, 2016 - 10:20:20

Monday October 24, 2016 - 10:03:06

Saturday October 22, 2016 - 13:41:00

Sunday October 16, 2016 - 15:04:57

Tuesday October 11, 2016 - 10:55:19

Tuesday October 11, 2016 - 10:08:46

Tuesday October 11, 2016 - 07:24:05

Sunday October 02, 2016 - 23:05:07

Friday September 30, 2016 - 11:59:37

Saturday September 10, 2016 - 20:42:56

Wednesday August 17, 2016 - 12:44:03

Friday August 12, 2016 - 00:05:51

Friday August 12, 2016 - 00:01:41

Wednesday August 10, 2016 - 14:10:44

Friday July 08, 2016 - 18:49:00

Thursday July 07, 2016 - 16:58:17

Thursday June 30, 2016 - 16:02:53

Saturday May 21, 2016 - 22:52:59

Tuesday May 17, 2016 - 14:10:19

Sunday May 15, 2016 - 06:34:12

Sunday May 15, 2016 - 05:25:39

Tuesday April 26, 2016 - 22:05:52

Keydka Arrimaha Bulshada