July 23, 2017
Latest Headlines:   _

Ra'yiga Dadweynaha

Friday July 21, 2017 - 16:52:44

Friday July 21, 2017 - 16:52:44

Friday July 21, 2017 - 16:52:44

Sunday July 09, 2017 - 23:24:44

Thursday June 22, 2017 - 20:40:13

Thursday June 22, 2017 - 19:53:06

Thursday June 22, 2017 - 19:53:06

Thursday June 22, 2017 - 19:53:06

Thursday June 22, 2017 - 19:53:06

Thursday June 22, 2017 - 19:53:06

Sunday June 18, 2017 - 12:35:22

Wednesday June 14, 2017 - 11:17:46

Wednesday June 14, 2017 - 11:17:46

Wednesday June 14, 2017 - 11:17:46

Wednesday June 14, 2017 - 11:17:46

Wednesday June 14, 2017 - 11:17:46

Monday June 05, 2017 - 22:18:12

Wednesday May 31, 2017 - 13:01:41

Monday May 29, 2017 - 16:46:38

Monday May 29, 2017 - 16:46:38

Monday May 29, 2017 - 16:46:38

Monday May 29, 2017 - 16:46:38

Monday May 29, 2017 - 16:46:38

Sunday May 14, 2017 - 12:57:32

Sunday May 14, 2017 - 12:57:32

Sunday May 14, 2017 - 12:57:32

Keydka Ra'yiga Dadweynaha

Wararkii ugu danbeeyay

DAAWO Xisbiga Waddani Oo Noqoday Xisbi Ka Araday Siyaasiyiinta Leh Sifaha Siyaasada Somaliland Oo La Jaan Qaadi Karta Iyo Muniir Oo Noqoday Siyaasiga Cayda Qaranka.

Sunday July 23, 2017 - 18:19:27

DAAWO Afhayeenka Xisbiga Muxaafidka Ah Ee Kulmiye Ee Gobolka Togdheer Oo Dhulka Jiiday Xisbiga Mucaaradka Ah Ee Waddani.

Sunday July 23, 2017 - 16:44:59

DAAWO Xidhibaan Xasan Shahar Oo Canbaareeyey Xafiis Xisbiga Kulmiye Laga Burburiyey.

Sunday July 23, 2017 - 16:35:18

DAAWO Xildhibaan Boqor Buurmadow Ku Eedeeyey In Uu Ka Danbeeyo Dagaalka Ceel Afweyn+ Sababta.

Sunday July 23, 2017 - 16:35:18

DAAWO Wasaarada Arimaha Gudaha Oo Ka Hadashay Shir Buuhoodle Ka Dhacaya Iyo Falal Hargeysa Ka Dhacay Digniin Adag U Diray Somalia.

Sunday July 23, 2017 - 16:35:18

DAAWO Gudoomiyaha Doorashooyinka Somaliland Oo Maanta Gaadhay Magalada Ceerigaabo Iyo Kulamo Uu La Qaatay Maamulka Gobolka.

Sunday July 23, 2017 - 14:51:00

DAAWO Salaadiinta Somaliland Oo Si Wada Jir Ah Baaq Ugu Diray Beelaha Walaala Ah Ee Diritu Ku Dhex Martay Deeganka Darar Weyne Ee Gobolka Sanaag.

Sunday July 23, 2017 - 14:34:06

DAAWO Madaxweynaha Somaliland Oo Maanta Xafiiskiisa Ku Qaabiley Safiirka Somaliland iyo Soomaaliya U fadhiya Dalka Ingiriiska Amb David Concar.

Sunday July 23, 2017 - 13:53:50

DAAWO Xildhibn Baar Siciid Oo Xukumada Ku Cananatay Siday Uga Cagajiidayso Dirirta Deeganka Derar Weyne.

Sunday July 23, 2017 - 13:38:15

DAAWO Xukuumada Somaliland Oo Sheegtay In Ay Dib U Bilaabayaan Dhoofitaankii Xoolaha Oo Mudo Ka Hor Ay Xayiraad Saartay Dawlada Sucuudiga Ay Joojiisay.

Sunday July 23, 2017 - 13:03:52

Gudoomiyihii Degmada Dhoqoshay Oo Xilka Laga Qaaday Xili lagu jiro Xaalad Kala guur Iyo Sababta Ka Danbaysa Oo Ay Dabada Ka Riixayeen Masuuliyiin Ka Soo Horjeeda Horumarka Degmadaasi.

Sunday July 23, 2017 - 11:21:35

War Deg Deg Ah Mid Kamida Shaqaalaha Muruqmaalka Dekada Berbera Oo U Dhintay Koonteenar Kusoo Go'ay+ Magaciisa.

Sunday July 23, 2017 - 11:08:00

Iran Oo Qabatay Dooni kaluumaysi Oo Sucuudiga laga Leeyahay.

Sunday July 23, 2017 - 11:08:00

Maxaabiis Tiro Badan Oo Soo Daysay Itoobiya Oo Soo Gaadhay Magaalada Muqdisho Iyo Sida Loogu Soo Dhaweeyay.

Sunday July 23, 2017 - 10:56:06

News in English

New White House communications chief Scaramucci will let Trump be Trump

Saturday July 22, 2017 - 10:26:43

China would consider sending troops for Djibouti-Eritrea

Saturday July 22, 2017 - 10:26:43

Sheikh Tamim: Any talks must respect Qatar sovereignty

Saturday July 22, 2017 - 10:15:26

Gunman kills New York trooper, Woman At Upstate Home

Monday July 10, 2017 - 10:28:58

Trump's Son Met With Russian Lawyer After Being Promised Damaging Information on Clinton.

Monday July 10, 2017 - 10:28:58

Professional Dancer Arrested For Allegedly Raping intoxicated teen After She Passed Out in Luxury Chelsea Hotel.

Monday July 10, 2017 - 10:28:58

Somali forces Say They kill 18 Insurgents In Northern Puntland Region.

Monday July 10, 2017 - 10:17:48

Nkaissery Death probe: Police Targets

Monday July 10, 2017 - 10:17:48

To Stop Famine Demands Investments: FAO-WFP.

Saturday July 08, 2017 - 11:39:01

Trump-Putin Meeting dominates G20 As Russia Denies Interfering In US Election.

Saturday July 08, 2017 - 11:39:01

Arrimaha Bulshada

Tuesday April 11, 2017 - 15:17:50

Wednesday February 22, 2017 - 22:29:41

Saturday February 04, 2017 - 18:14:14

Saturday February 04, 2017 - 18:00:27

Monday January 09, 2017 - 16:12:02

Friday December 23, 2016 - 18:45:16

Saturday October 29, 2016 - 14:05:21

Thursday October 27, 2016 - 14:18:51

Wednesday October 26, 2016 - 22:55:50

Wednesday October 26, 2016 - 10:20:20

Monday October 24, 2016 - 10:03:06

Saturday October 22, 2016 - 13:41:00

Sunday October 16, 2016 - 15:04:57

Tuesday October 11, 2016 - 10:55:19

Tuesday October 11, 2016 - 10:08:46

Tuesday October 11, 2016 - 07:24:05

Sunday October 02, 2016 - 23:05:07

Friday September 30, 2016 - 11:59:37

Saturday September 10, 2016 - 20:42:56

Wednesday August 17, 2016 - 12:44:03

Friday August 12, 2016 - 00:05:51

Friday August 12, 2016 - 00:01:41

Wednesday August 10, 2016 - 14:10:44

Friday July 08, 2016 - 18:49:00

Thursday July 07, 2016 - 16:58:17

Keydka Arrimaha Bulshada