July 30, 2016
Latest Headlines:   _

Ra'yiga Dadweynaha

Tuesday July 26, 2016 - 18:48:53

Tuesday July 26, 2016 - 13:49:34

Tuesday July 26, 2016 - 11:12:47

Monday July 25, 2016 - 11:07:34

Saturday July 23, 2016 - 16:58:27

Saturday July 23, 2016 - 14:30:29

Wednesday July 20, 2016 - 13:00:20

Sunday July 17, 2016 - 16:04:54

Sunday July 17, 2016 - 15:57:48

Sunday July 17, 2016 - 15:55:14

Sunday July 17, 2016 - 10:07:09

Thursday July 14, 2016 - 15:22:06

Tuesday July 12, 2016 - 15:42:34

Saturday July 09, 2016 - 22:07:09

Friday July 08, 2016 - 15:37:45

Friday July 08, 2016 - 15:33:47

Friday July 08, 2016 - 15:29:57

Thursday July 07, 2016 - 17:09:29

Wednesday July 06, 2016 - 15:08:52

Sunday July 03, 2016 - 11:14:37

Sunday July 03, 2016 - 11:14:37

Saturday July 02, 2016 - 11:36:48

Thursday June 30, 2016 - 12:29:02

Thursday June 30, 2016 - 12:25:39

Wednesday June 29, 2016 - 13:00:40

Wednesday June 29, 2016 - 11:10:11

Keydka Ra'yiga Dadweynaha

Wararkii ugu danbeeyay

DAAWO Sheeko Xanuun Badan Dhex Martay Hooyo Waayeel Ah Oo Sidatay Xaabo Aad U Culus Iyo Cabdiraxmaan Cirro Oo La Kulmay Maxaa-Dhacay

Friday July 29, 2016 - 15:12:28

Sawirro Shirweynahi Beesha Abokor Axmed Oo Maanta Lagu Soo Gebogebeynayo Magaalada Qoryaale Iyado Halkaasi Ka Qaybgaleen Wefti uu Hogaaminayo Wasiirka Madaxtooyada Somaliland Iyo Musharaxa Madaxweyne Xisbiga KULMIYE Md Muse Biixi

Friday July 29, 2016 - 14:12:26

DAAWO Gudoomiyaha Xisbiga WADANI CABDIRAXMAAN Cirro Oo Xukummada Ugu Baaqay Inay ii Dayso Dadka Reer Berbera Xukummado Xidhay Arrimo Kala Duwan

Friday July 29, 2016 - 14:12:26

DAAWO Gudoomiye Ciro Oo Saaka Socdaal Kutagay Maqaaxida Jiica Xafis Cusub Ka Furay Iyo Shacabka Oo Soo Dhaweeyay

Friday July 29, 2016 - 14:12:26

DAAWO Suldaanka Guud Ee Beelaha Habar-Yoonis Oo Ka Hadlay Shirka Garxajis Iyo Salaadiin Itoobiya Tegay + Arinkii Gaashamo Oo Wax Laga Waydiiyay

Friday July 29, 2016 - 14:12:26

DAAWO Dardar Gelinta Wasiir Cali Marexaan Ee Dhismaha wadada Ceerigaabo Iyo qalab Iyo Gadiid Cusub Oo La Gaadhsiyey Manta Wadada

Friday July 29, 2016 - 14:06:50

War Deg Deg Ah:- Maamulka Puntland Oo Hanjabaad Qoraal Ah U Soo Diray Somaliland Kuna Dhaartay In Aan Nabad Lagu Seexanayn Hargeysa

Thursday July 28, 2016 - 23:24:26

DAAWO Soo Saaraha Barnaamijka Dareenka Shacabka Duraan Shirwac Oo Ka Marag Ka Cay Nabada Iyo Xasiloonida Dalka Somaliland.

Thursday July 28, 2016 - 23:22:35

Wararka naga soo gaadhaya hadda magaalada laascaanood ee xarunta gobalka sool waxaa ay sheegayaan in la dhawacay gudoomiyihii shirkada Telesom xarunteeda gobalka soool.Cabdirisaaq Dhabayaco.

Thursday July 28, 2016 - 22:33:21

DAAWO Xildhibaan Ibraahim Rayte Oo Ka Hadley Caqabadaha Hortaagan Doorshada Golaha Wakiilada Somaliland Oo Wakhtigeedii Ku Qabsoonta.

Thursday July 28, 2016 - 18:55:32

Horjoogaha Kooxda La baxday Khaatumo ee Fadhigeedu yahay Magaalada Buuhoodle ee Gobolka Buuhoodle ee Somaliland Prof, Cali Khaliif Galaydh,

Thursday July 28, 2016 - 18:40:22

Garabkii uu hogaaminayay musharaxa madaxwayne ee xisbiga UCID aqoonyahan Jamaal Cali Xuseen ayaa iyagu ku dhawaaqay shanta xubnood ee uga qayb galaya qaban qabada shirwayanaha xisbiga oo ay go'aamiyeen gudida diiwaangalintu in lagu qabto muddo afar casho ah gudahood.

Thursday July 28, 2016 - 18:31:48

DAAWO Xafiisyadii Wasaaradaha Dawlada Ee Gobolka Awdal Oo Dhamaantood Noqdey Kuwo Irriduhu Ulaaban Yihiin Iyo Gudoomiye Ramaax Oo Shaqadii Gaabey.

Thursday July 28, 2016 - 18:26:05

DAAWO Alshabab Oo Burburisay Isgaadhsiin Ay Lahayd Shirkada Safaari Ee Dalka Kenya Oo Ku Yaala Deegaanada Lafay Iyo Fiino

Thursday July 28, 2016 - 18:07:25

News in English

Somalia's prime minister: 'We don't want Kenya to push [out] refugees'

Thursday June 16, 2016 - 11:01:09

Somali militants claim killing 60 in attack on Amisom base

Friday June 10, 2016 - 09:29:51

Dadaab camp: William Ruto to defend closure in Turkey today

Monday May 23, 2016 - 09:22:02

About DP World 1 As DB operating marine and inland terminals supported by over 50 related businesses in 40 countries across six continents

Sunday May 15, 2016 - 05:25:39

Their new home in Kentville has been waiting for them for six months.

Wednesday April 27, 2016 - 08:58:35

Donald Trump ayaa sheegay in haatan uu isu haysto inuu helayba tigidhka musharaxnimada xilka madaxtinimada Mareykanka ee Xisbiga Jamhuuriga.

Wednesday April 27, 2016 - 08:58:35

Washington,D.C:(BNA)Waxaa loo dhaariyay jagada m/weyne ku xigeenka dalka Sudanta Koonfureen hogaamiyaha mucaaridka dalkaa

Wednesday April 27, 2016 - 07:50:09

Newyork:(BNA)See the reaction of the Arab and jew neighborhood when they see Muslim guy and Jew guy wolking together...

Tuesday April 26, 2016 - 03:25:42

Kenyan medic behind new kit for eye test

Tuesday March 01, 2016 - 15:11:51

Political showdown looms in Nandi as Kosgey declares interest in governor's seat

Tuesday March 01, 2016 - 14:58:07

Arrimaha Bulshada

Friday July 08, 2016 - 18:49:00

Thursday July 07, 2016 - 16:58:17

Thursday June 30, 2016 - 16:02:53

Saturday May 21, 2016 - 22:52:59

Tuesday May 17, 2016 - 14:10:19

Sunday May 15, 2016 - 06:34:12

Sunday May 15, 2016 - 05:25:39

Tuesday April 26, 2016 - 22:05:52

Tuesday April 26, 2016 - 03:35:14

Sunday April 24, 2016 - 20:53:31

Monday April 04, 2016 - 07:22:26

Monday March 14, 2016 - 22:05:35

Monday February 08, 2016 - 06:05:41

Friday January 22, 2016 - 16:10:31

Tuesday January 19, 2016 - 09:19:04

Tuesday January 19, 2016 - 09:03:35

Sunday January 17, 2016 - 13:43:53

Saturday January 16, 2016 - 17:10:27

Thursday January 14, 2016 - 10:59:35

Sunday January 10, 2016 - 16:44:48

Wednesday December 09, 2015 - 12:20:29

Thursday December 03, 2015 - 20:41:19

Thursday December 03, 2015 - 09:03:16

Thursday December 03, 2015 - 07:52:41

Thursday December 03, 2015 - 00:19:07

Keydka Arrimaha Bulshada