January 24, 2017
Latest Headlines:   _

Ra'yiga Dadweynaha

Monday January 23, 2017 - 14:51:51

Monday January 23, 2017 - 14:41:40

Monday January 23, 2017 - 08:55:14

Sunday January 22, 2017 - 16:27:54

Sunday January 22, 2017 - 16:27:54

Sunday January 22, 2017 - 14:20:45

Sunday January 22, 2017 - 14:13:15

Sunday January 22, 2017 - 14:04:48

Saturday January 21, 2017 - 13:26:15

Thursday January 19, 2017 - 10:53:33

Sunday January 15, 2017 - 12:05:32

Sunday January 15, 2017 - 11:36:32

Saturday January 14, 2017 - 11:44:26

Saturday January 14, 2017 - 11:25:56

Saturday January 14, 2017 - 11:13:07

Saturday January 14, 2017 - 11:06:30

Saturday January 14, 2017 - 11:03:14

Saturday January 14, 2017 - 10:57:55

Friday January 13, 2017 - 14:11:01

Friday January 13, 2017 - 12:21:09

Thursday January 12, 2017 - 10:51:58

Wednesday January 11, 2017 - 14:53:30

Wednesday January 11, 2017 - 11:47:32

Tuesday January 10, 2017 - 10:25:41

Tuesday January 10, 2017 - 10:21:50

Tuesday January 10, 2017 - 10:18:02

Keydka Ra'yiga Dadweynaha

Wararkii ugu danbeeyay

Wasiirkii hore ee maaliyada Somaliland Eng: Maxamed Xaashi Cilmi ayaa ka hadlay muddo kordhinta la hadal hayo in loo sameeyo Xukuumada madaxweyne Axmed Maxamed Siilaanyo,

Tuesday January 24, 2017 - 11:17:42

Xisbiga mucaaridka ah ee WADDANI ayaa bilaabay olole siyaasadeed oo ay ku doonayaan inay ku fashiliyaan saldhig millatari oo dawladda imaaraadka carabtu danaynayso inay ka furato Somaliland

Tuesday January 24, 2017 - 11:12:47

Trump Oo Saxiixay In Maraykanku Uu ka Boxo Ganacsiga xorta Ah Ee TPP

Tuesday January 24, 2017 - 08:58:43

Yahya Jammeh iyo Madaxda Kale Ee Lagu Eedeeyay In Ay Dheceen Hantida Qaranka.

Tuesday January 24, 2017 - 08:58:43

Wiil Yar Oo 15 jir Ah Ayaa Lagu Tooriyeeyay Oo Lagu Dilay Magaalada London

Tuesday January 24, 2017 - 08:58:43

"WADDANI Waxa Ku Jira Kuwii Xamar Ka Yimid, Kuwii KULMIYE Ka Cadhooday, Mus-dambeedkiisu Waa UDUB, Cirro Waa UCID, Markaa Maaha…"

Tuesday January 24, 2017 - 08:58:43

DAAWO Dagaalki Maanta Ka Dhacay Degaanka Balliga HIGLO Ee Gobolka Buuhoodle Iyo Cuqaasha Buuhoodle Oo Baaq Uu Diray.

Monday January 23, 2017 - 19:32:35

Al-Shabaab Oo Weerar Xoogan ku Qaaday Degmada Afgooye Ee Gobolka Shabeelada Hoose.

Monday January 23, 2017 - 18:33:13

War Deg Deg Ah:Donald Trump Oo Maxkamad Soo Taagaya Xili Uu Xilka Hayo Maalmo Kooban.

Monday January 23, 2017 - 18:19:21

DAAWO Dhacado Ku Ugub somaliland Iyo Gudida Abaaraha Ee Gobolka Saaxil Oo Sheegay In Ay Booyada Ay Lahaayeen La Afdoobtay + Cida Afdoobatay.

Monday January 23, 2017 - 18:01:47

DAAWO Maxkamada Sare Ee Somaliland Oo Markii Ugu Horaysay La Wareegtay Maxkamada Cadaalada Somaliland.

Monday January 23, 2017 - 17:41:32

Qaramada Midoobey Oo Shaacisey Tirada Dadwaynaha Isu Diwaangaliyey Doorashada Somaliland+Tirada Dadka Isdiwaangaliyey Iyo Halka Warbixinta Laga Jeediyey.

Monday January 23, 2017 - 16:09:36

DAAWO "Muuse Biixi Kursigaa Umuuqde Uma Muuqdan Dadka Abaaraysani "Gudoomiyaha Garabka Haweenka Xisbiga Waddani Ee Gobalka Togdheer Laki Xaashi.

Monday January 23, 2017 - 15:48:36

DAAWO Wasiirkii Hore Ee Maaliyada Somaliland Oo Ka Hadlay Sixir Bararka Baahsan Ee Dalka Ka jira Kana Soo Horjeestay Mudo Kordhin Xukumada Loo Sameeyo.

Monday January 23, 2017 - 15:43:35

News in English

BREAKING NEWS: GAMBIA'S EX-PRESIDENT YAHYA JAMMEH FLEES THE COUNTRY AND GOES ON EXILE (MUST SEE)

Sunday January 22, 2017 - 09:29:09

UAE seeks to open military base in Somaliland

Friday January 13, 2017 - 10:23:01

Ahmed Hussen is the new immigration minister, Chrystia Freeland is the new Foreign Affairs Minister

Wednesday January 11, 2017 - 11:03:55

Mo Farah Knighted and becomes Sir Mo Farah

Saturday December 31, 2016 - 08:55:16

Madaxweynaha Cusub Ee Mareykanka Donald Trump Oo Eedeyey Qaramada Midoobey Kuna Sifeeyey .

Tuesday December 27, 2016 - 09:57:10

The UAE Expands Military Presence In the Horn of Africa

Tuesday December 27, 2016 - 09:21:14

Romania Set for First Female, and First Muslim, Prime Minister.

Saturday December 24, 2016 - 11:39:56

What's Next for Dadaab: Refugees Face an Impossible Choice

Wednesday December 21, 2016 - 14:54:40

Islamic State claims Berlin Christmas market attack.

Wednesday December 21, 2016 - 14:54:40

Gambia's Yahya Jammeh will not face prosecution on leaving office: opposition.

Wednesday December 21, 2016 - 14:54:40

Arrimaha Bulshada

Monday January 09, 2017 - 16:12:02

Friday December 23, 2016 - 18:45:16

Saturday October 29, 2016 - 14:05:21

Thursday October 27, 2016 - 14:18:51

Wednesday October 26, 2016 - 22:55:50

Wednesday October 26, 2016 - 10:20:20

Monday October 24, 2016 - 10:03:06

Saturday October 22, 2016 - 13:41:00

Sunday October 16, 2016 - 15:04:57

Tuesday October 11, 2016 - 10:55:19

Tuesday October 11, 2016 - 10:08:46

Tuesday October 11, 2016 - 07:24:05

Sunday October 02, 2016 - 23:05:07

Friday September 30, 2016 - 11:59:37

Saturday September 10, 2016 - 20:42:56

Wednesday August 17, 2016 - 12:44:03

Friday August 12, 2016 - 00:05:51

Friday August 12, 2016 - 00:01:41

Wednesday August 10, 2016 - 14:10:44

Friday July 08, 2016 - 18:49:00

Thursday July 07, 2016 - 16:58:17

Thursday June 30, 2016 - 16:02:53

Saturday May 21, 2016 - 22:52:59

Tuesday May 17, 2016 - 14:10:19

Sunday May 15, 2016 - 06:34:12

Keydka Arrimaha Bulshada